wczytuję ...

O nas

Jesteśmy Polską firmą o ponad 10-cio letnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej. W skład grupy Marvel wchodzą salony sprzedaży samochodów, stacje serwisowe i blacharsko lakiernicze marek Kia i Hyundai, stacja przebudowy pojazdów, dział samochodów używanych oraz wynajmu długoterminowego, koordynacji i zarządzania flotą – MVLease & Fleet Management.

 

Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze flot samochodowych Firm i Instytucji Państwowych. Możemy poszczycić się wprowadzeniem pojazdów marki Kia i Hyundai do polskich służb mundurowych: Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, czy Służby Leśnej. W portfolio naszej firmy jest flota dostarczona do jednej z największych w Polsce firmy budowlanej, a także do czołowych graczy i znanych marek w branżach farmaceutycznych, medycznych, instalacyjnych, informatycznych czy kosmetycznych. Potrafimy dopasować do potrzeb Klienta nie tylko naszą ofertę, ale również oferowane w niej samochody, dzięki własnej bazie montażowej przebudowującej pojazdy pod kątem zastosowań specjalnych.

 

Posiadając tak duże doświadczenie w każdym segmencie i branży Klientów potrafimy w pełni profesjonalnie doradzić jak zoptymalizować flotę samochodową pod kątem efektywności finansowej, praktycznych zastosować w biznesie i komfortu użytkowania.

 

Jesteśmy laureatami wielu nagród i wyrożnień, ostatnio uhonorowano nas przez Hyundai Motors Europe zobowiązującym tytuem "CS Excelence Award Best Dealer 2015" - to Europejska Nagroda Jakości za całokształt działalności.

Zobacz także: Jaguar serwis Łódź  |  Land Rover serwis Łódź

o nas marvel3c